Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 EXBUGET v.4.0
SISTEM INFORMATIC PENTRU CALCULUL INDICATORILOR DE PERFORMANTA SI A CHELTUIELILOR CU SERVICIILE SPITALICESTI

CautareCautare         InregistrareInregistrare   ProfilProfil      AutentificareAutentificare 

apel la grup

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Dialoguri despre exBuget
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cristiana Ciortea
Utilizator +

Data inscrierii: 11/07/2007

MesajTrimis: Dum 01 27, 2008 12:24 pm    Titlul subiectului: apel la grup Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua tuturor si un an plin de impliniri!

Miercuri, la noi la spital, va avea loc o intalnire cu reorezentanti de la Bucuresti (de la firma care a facut ExBugetul si de la Centrul National de Statistica). Scopul intalnirii este sa discutam la fata locului despre greutatile pe care le au spitalele in completarea aplicatiei. Ce e bine si mai ales ce nu si ar putea fi imbunatatit.
Eu zic ca e un lucru bun, putem sa ne exprimam la concret...
Si atunci m-am gandit sa apelez si la Dvs. Ca sigur nu mai tin minte toate cele scrise pe forum. Deci, daca credeti, trimiteti-mi, pe forum, un briefing al tuturor dificultatilor si neconcordantelor intampinate in timp.
M-am gandit sa le structurez in aspecte legate de aplcatie, aspecte legate de indicatorii de management, aspecte legate de baza de date.

Multumesc,
Cristiana Ciortea
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
SPITAL TG-JIU
Utilizator +

Data inscrierii: 11/07/2007

MesajTrimis: Joi 01 31, 2008 12:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua,

Am urmarit forumul si sunt curioasa ce ati reusit sa stabiliti cu cei cu care ati avut intilnirea ieri, cu cei de la Bucuresti... Ne puteti da ceva detalii? Multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Dialoguri despre exBuget Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum