Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 EXBUGET v.4.0
SISTEM INFORMATIC PENTRU CALCULUL INDICATORILOR DE PERFORMANTA SI A CHELTUIELILOR CU SERVICIILE SPITALICESTI

CautareCautare         InregistrareInregistrare   ProfilProfil      AutentificareAutentificare 

Si totusi... mai exista ExBuget ????
Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Dialoguri despre exBuget
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
damianpaula
Utilizator +

Data inscrierii: 04/07/2007

MesajTrimis: Lun 01 21, 2008 7:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Esti de belea si culmea e ca ai mare dreptate, lumea s-a intors invers, in ziua de azi nimic nu mai e cum era odata si nici nu mai avem certitudinea ca luptam pentru ziua de maine. Deocamdata mai santem, pana cand nu stim dar ne vom gasi pe net oricand........., asta nu ne poate lua nimeni.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
SPITAL TG-JIU
Utilizator +

Data inscrierii: 11/07/2007

MesajTrimis: Mar 01 22, 2008 12:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Draga sccor, esti o colega extraordinara si o angajata pe masura. Dar ce pacat, ca cei de sus nu stiu sa aprecieze munca pe care o desfasori. Cit despre exbuget, eu am lasat-o balta, urmand sa incep cu luna ianuarie 2008 sa introduc datele, nu ca ni le cere cineva, ci pentru ca imi respect sefa de serviciu si nu vreau s-o dezamagesc. Asa ca, nimic nu-i mai important decat sanatatea noastra, nu mai merita sa ne stresam, pentru ca oricum aceasta lucrare exbuget este o pierdere de timp si o bataie de joc.... Mult sanatate si tot respectul din partea noastra....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sccor
Utilizator +

Data inscrierii: 17/07/2007

MesajTrimis: Mie 01 23, 2008 11:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multu' frumos,

Pentru vorba buna, care e mai de pret decat orice medicament, in anumite situatii... Cat despre sanatate, in afara unui nodul tiroidian (inca micut, 13/10mm), fara indicatie chirurgicala, nu se intrevad probleme.

Vestea buna e ca am trecut de proba scrisa, dupa contestatie si peste 5' am proba de interviu. Asa ca tineti-mi pumnii. Voi afla da sunt sau nu apta sa ocup, pe perioada nedeterminata postul asta important... S-ar putea sa se fi schimbat ceva, acolo sus, in mentalitatile manageriale. Ceea ce ar induce o ajustare si la nivel de executie... In sfarsit, situatie complicata, cei cu o oarecare vechime in sistem, poate stiu din experienta proprie, cei mai noi, au tot timpul s-o afle...

Va tin la curent...

Cat despre ExBuget, eu am transmis, constiincios, raportarea pt luna Decembrie si Trim IV 2007, la termen si conform cerintelor.
Sus
sccor
Utilizator +

MesajTrimis: Mie 01 23, 2008 4:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am trecut si de interviu... Pare-se ca a fost bine. Cand primesc "in scris", fac cinste ... electronica sau cum s-o putea... Acum va doresc doar sa n-aveti parte niciodata de durerea de cap pe care o sa incerc s-o temperez in dupa-masa asta.

La vremuri mai bune !
Sus
damianpaula
Utilizator +

MesajTrimis: Mie 01 23, 2008 8:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Fii tare o sa fie bine, trebuie sa fie bine.
Sus
SPITAL TG-JIU
Utilizator +

Data inscrierii: 11/07/2007

MesajTrimis: Lun 01 28, 2008 2:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Felicitari pentru reusita.... De altfel, nici nu ma gandeam ca poti sa clachezi si asta pentru ca esti o tipa tare. Deci, bun venit pe durata nedeterminata in mijlocul celor care se chinuiesc sa supravietuiasca in sistemul sanitar... inca o data , felicitari, numai bine si spor la treaba !!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sccor
Utilizator +

MesajTrimis: Vin 02 15, 2008 10:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt buna de plata !!!!

Am castigat concursul si dupa numai 8(opt) ani de contract pe perioada determinata acum am contract pe perioada nedeterminata. Ce ziceti, intru in Guinness Book?

Azi ninge frumos la noi si orasul pare mai curat ca de-obicei...
Sus
damianpaula
Utilizator +

MesajTrimis: Vin 02 15, 2008 8:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bravo scorr, sa fii fericita si sa ai parte de tot ce-ti doresti. Vreau sa-ti spun ca si la noi au fost schimbari , in comitetul director , dar spre norocul meu eu am ramas . Am slabit 5 kg.intr-o saptamana. Se pare ca undeva acolo sus cineva ne protejeaza si pe noi . Sa ne auzim cu bine, eu n-am bagat inca decembrie in exbuget dar avem timp. Si la noi ninge .
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Dialoguri despre exBuget Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum