Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 EXBUGET v.4.0
SISTEM INFORMATIC PENTRU CALCULUL INDICATORILOR DE PERFORMANTA SI A CHELTUIELILOR CU SERVICIILE SPITALICESTI

CautareCautare         InregistrareInregistrare   ProfilProfil      AutentificareAutentificare 

Pentru toti colegii din tara

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Dialoguri despre exBuget
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
SPITAL TG-JIU
Utilizator +

Data inscrierii: 11/07/2007

MesajTrimis: Joi 03 06, 2008 11:10 am    Titlul subiectului: Pentru toti colegii din tara Raspunde cu citat (quote)

Dragi colegi, la noi a venit CAS in control si ASP-ul si ne-au pus sa dam nota explicativa pentru "Exbuget". nu ca sa ne justificam noi, ci ei, la nivel inalt... Habar aveau de aceasta lucrare . Binenteles ca am scris pe hartie tot ce trebuia, ca oricum, ce-i sanctionati suntem noi cei mici, nu ei . Astept acum consecintele. Oricum nu erau deloc ingrijorati ca nu am mai facut nimic din luna august, pentru ca le-am aratat cite neclaritati si aberatii sunt la exbuget. Cam atit... Va urez sanatate, chiar daca lucram in acest sistem bolnav si caruia nu-i pasa de nimic.... Toata stima pentru munca voastra...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
damianpaula
Utilizator +

Data inscrierii: 04/07/2007

MesajTrimis: Joi 05 15, 2008 9:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Scuze ca nu am mai intrat de mult pe exbuget, anul asta n-am bagat nimic? trebuia?
Intre timp am alt manager , al treilea din octombrie si pana acum, am vrut sa vad daca mai lucram in exbuget anul asta si ce mai fac colegii mei de suferinta. Sa ne auzim cu bine si poate anul asta va fi mai bun pentru toti.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Dialoguri despre exBuget Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum