Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 EXBUGET v.4.0
SISTEM INFORMATIC PENTRU CALCULUL INDICATORILOR DE PERFORMANTA SI A CHELTUIELILOR CU SERVICIILE SPITALICESTI

CautareCautare         InregistrareInregistrare   ProfilProfil      AutentificareAutentificare 

reinstalat windows

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Dialoguri despre exBuget
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
sogbt
ASP

Data inscrierii: 23/04/2008

MesajTrimis: Mie 04 23, 2008 9:53 am    Titlul subiectului: reinstalat windows Raspunde cu citat (quote)

Am reinstalat windowusul si nu mai merge programul?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
spital dorohoi
ASP

Data inscrierii: 25/07/2007

MesajTrimis: Mar 09 30, 2008 8:16 am    Titlul subiectului: spital.exe virusat..... Raspunde cu citat (quote)

am avut ceva virusi...ceea ce a necesitat formatare, reinstalare, ca nici un antivirus nu a reusit sa curete....dar mai grav e ca nu mai merge exbugetul ... s-a virusat executabilul...am nevoie de ceva ajutor...mai exista cineva care sa dea niste explicatii? sau care sa ajute? ca am incercat cam tot ce m-a dus capu'!... si nu prea merge...
Sus
soris
ASP

Data inscrierii: 03/07/2007

MesajTrimis: Mie 10 01, 2008 8:28 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

gasiti executabilul "spital.exe" pe acest site....nu stiu daca rezolvati in acest mod...
Sus
sogbt
ASP

Data inscrierii: 23/04/2008

MesajTrimis: Joi 10 09, 2008 9:06 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cand dau click pe executabil imi cere un cod program.de unde il iau?
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului EXBUGET v.4.0 -> Dialoguri despre exBuget Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum